APSOLUT! LOGO TRANSPARENT
Programmer working over software

APS software s výhodami

Naše společnost vyvíjí a dodává softwarová řešení do nejrůznějších oblastí, často s velmi specifickým zaměřením. Ať už si od nás ale pořídíte informační systém pro monitorování výroby, kapacitní plánování, řízení a plánování údržby, nebo společně vyvineme celopodnikové řešení na míru, budou součástí každého námi dodaného informačního systému níže uvedené komponenty.
Základem každé námi vyvinuté aplikace bude vždy Moderní uživatelské rozhraní (GUI) založené na standardech společnosti Microsoft doplněné o sadu prémiových komponent, které jsou dostupné v rámci licence pořizovaného produktu.

Reporting

Součástí všech našich řešení je bezkonkurenční integrovaný nástroj pro vytváření tiskových sestav. Uživatel systému tak do rukou dostává prostředek pro návrh, tvorbu, testování a sdílení tiskových a reportních sestav.

 • Profesionální grafický vzhled díky vestavěnému editoru tiskových a reportních sestav Report Designer.
 • Podpora různých datových zdrojů (SQL databáze, vlastní objekty, Microsoft Excel soubory, CSV soubory a další).
 • Vizualizujte data prostřednictvím ovládacích prvků jako jsou grafy, kontingenční tabulky, měřidla, čárové a QR kódy, aj.
 • Online data podrobíte analýzám prostřednictvím vlastních parametrů, výpočtů, seskupením dat, filtrováním, tříděním a formátováním dat.
 • Úplná kompatibilita s běžnými kancelářskými nástroji Microsoft Office, Open Office, Adobe (PDF, XLS, XLSX, HTML, MHT, CSV, RTF, TXT, Image).
 • Interaktivní funkce pro přizpůsobení sestav v náhledu před tiskem (úprava hodnot v náhledu, interaktivní třídění, aj.) a nebo přípravu dynamických formulářů přímo v aplikaci.
 • Pravidelné rozesílání reportů cílovým příjemcům prostřednictvím Notifikačního systému (modulu).
APSOLUT! - Report Designer
APSOLUT! - Report Designer

Notifikační systém

Notifikace je automaticky odesílané oznámení či upozornění na nejrůznější události. Díky notifikačnímu systému budete vždy spolehlivě informováni o všech důležitých a relevantní informacích ze systému APSOLUT!

 • Notifikace jsou zasílané pro definované kombinace příjemce-událost.
 • Notifikace nejsou omezeny a lze je odeslat libovolnému subjektu (zaměstnanec, dodavatel, zákazník, ..)
 • Počet a kombinace notifikací nejsou nijak omezeny. 
 • Předdefinované „Notifikační šablony“ s možností dalších úprav.
 • HTML notifikace dodržující podnikové standardy komunikace (záhlaví, patička, fonty a další).
 • Notifikace probíhá na několika úrovních – prostředí aplikace, email, SMS, PUSH notifikace na mobilní zařízení (v případě mobilního klienta systému), notifikace do propojených podnikových informačních systémů (ERP, MES/MOM, SCADA apod.).

Dashboardy (Nástěnky)

Silný a efektivní nástroj, který za Vás v reálném čase zpracovává a transformuje nezáživná analytická data do interaktivní nástěnky zobrazující například klíčové ukazatele výkonu (KPI)

 • Získáte okamžitý přístup k přesným datům v reálném čase.
 • Profesionální nástěnku ve Vaši aplikaci vytvoříte díky vestavěnému editoru Dashboard Designer, aniž byste museli psát jediný řádek kódu.
 • K vizualizaci lze využít až 16 dynamických prvků (grafy, kontingenční tabulky, měřidla, datové karty, stromové mapy, tabulky, aj.).
 • Lze stejně jako u Reportingu propojit interní data aplikace s externími daty (SQL, Microsoft Excel, CSV a další datové zdroje).
 • Nástěnky lze sdílet a zobrazovat na motivačních displejích prostřednictvím našeho software InfoPanels.
APSOLUT! - Plánované operace / Nástěnka
APSOLUT! - Plánované operace / Nástěnka

DMS (Document Management System)

Důležitou součástí všech našich řešení je také komponenta DMS (Document Management System) umožňující připojovat a spravovat dokumenty různých souborových formátů a jejich verzí k záznamům, u nichž je to vyžadováno (například: objednávka – nabídka dodavatele nebo faktura, technické dokumenty, návody, směrnice apod.

 • Spravujte a řiďte veškeré dokumenty přímo z Vaší aplikace.
 • Lze uchovávat různé verze jednoho dokumentu a tak sledovat změny v dokumentech a vracet se k původním dokumentům.
 • Připojujte soubory všech formátů, které lze asociovat s Microsoft Windows® nebo internetové odkazy.
 • Připojte email nebo jeho přílohu z MS Outlook pouze pomocí funkce drag & drop (přetažení).
 • Volba mezi databázovým nebo souborovým úložištěm dokumentů.
 • Uložené dokumenty lze zobrazovat na displejích prostřednictvím našeho software InfoPanels a mít tak vždy aktuální dokumentaci například na pracovištích u strojů.

Štítky příspěvku :

Sdílejte příspěvek :

Kategorie

Rozvíjejte své podnikání

Snižte své náklady a získejte konkurenční výhodu díky pokročilému plánování výroby s produktem APSOLUT! 

Poptávkový formulář

APSOLUT!

Objednávka prezentace

Děkujeme za projevený zájem o produkt APSOLUT!. Zanechejte nám prosím kontaktní údaje, popřípadě zprávu a my se Vám obratem ozveme s návrhem termínu prezentace produktu APSOLUT!.

Zpráva

Vyplňte prosím Vaše údaje a my se Vám brzy ozveme.

Dostupnost funkce

Funkce není dostupná

Omlouváme se, ale požadovaná funkce není momentálně dostupná. Zanechejte nám na sebe kontaktní email a budete mezi prvními, kteří se dozvědí o její dostupnosti.

Zpravodaj

Získejte nejnovější zprávy a aktualizace

Poptávkový formulář

APSOLUT!

Licence: ENTERPRISE

Děkujeme za projevený zájem o produkt APSOLUT!. Zanechejte nám prosím kontaktní údaje, popřípadě zprávu a my se Vám obratem ozveme.

Zpráva

Vyplňte prosím Vaše údaje a my se Vám brzy ozveme.

Poptávkový formulář

APSOLUT!

Licence: STANDARD

Děkujeme za projevený zájem o produkt APSOLUT!. Zanechejte nám prosím kontaktní údaje, popřípadě zprávu a my se Vám obratem ozveme.

Zpráva

Vyplňte prosím Vaše údaje a my se Vám brzy ozveme.

Poptávkový formulář

APSOLUT!

Licence: TEST

Děkujeme za projevený zájem o produkt APSOLUT!. Zanechejte nám prosím kontaktní údaje, popřípadě zprávu a my se Vám obratem ozveme.

Zpráva

Vyplňte prosím Vaše údaje a my se Vám brzy ozveme.